Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

NELEGĀLAIS

Viktors Teterins

Gata Malika monoizrāde
Režisors - Leons Leščinskis
 
Nelegālais” – par vientuļu cilvēku, par mīlestību, par to, ko esības smagums var izdarīt ar dvēseli, par to, ka pataizmūrējies, tu neesi brīvs no sabiedrības. Un vai Tu to vispār esi gribējis?
 
Par to, ka nav svarīgi vai esi arābs Jeruzalemē, baltkrievs Rīgā, vai latvietis Londonā, jo visos gadījumos esi „bez saknēm”.
 
Viktors Teterins Dzimis 1981g. Saranskā; no 1998 dzīvojis, mācījies un strādājis Maskavā; no 2009 dzīvo Saranskā. Viņa luga „Nelegālais” ieguvusi balvu krievu dramaturģijas konkursā „Действующуе лица”.
 
Iestudējums ir aktiera Gata Malika monoizrāde – izrāde, kas balstīta uz iekšējām refleksijām, ne ārējiem notikumiem, un tikai uz pāris teikumiem izrādes beigās G. Malikam pievienojas aktrise Agnese Jēkabsone. Tas ir stāsts, kā jūtas cilvēks, kurš nekur neiederas un dzīvo vientulībā. Šobrīd, kad daudzi latvieši ir aizbraukuši strādāt uz citām zemēm un cenšas tajās iedzīvoties, šī tēma ir aktuālāka nekā jebkad agrāk. Par vientulību, mīlestību un cilvēka vietu šajā pasaulē. Par cilvēku bez identitātes, bez piederības. Izrādē tiks uzdots skarbs jautājums par to, kas notiek, kad esi izolēts no sabiedrības un saskaries ar savu lielāko pretinieku – sevi pašu. Tanī brīdī nākas pārvērtēt visu savu dzīvi.
 
 
Pirmizrāde 2011. gada 24. novembrī

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro