Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

Kā tapa Goda teātris?
 
Pirms 104. gadiem kā augstu ideālu lolojums tiek dibināts Liepājas Latviešu teātris. Tas tapa, pateicoties viena cilvēka – ārsta Ernesta Ekšteina iniciatīvai. Šis cilvēks savu brīvo laiku pilnībā ziedojas savai vienīgajai kaislībai – teātrim. Viņš 1906. gadā piedalās Dramatiskās biedrības dibināšanā, cenšas tajā apvienot aktierus no visām amatieru trupām, uzņemas tās vadību, vāc ziedojumus un ziedo pats, lai 1907. gada 11. martā varētu notikt Čehova „Tēvocis Vaņa” izrāde. Šo dienu pieņemts uzskatīt par Liepājas teātra dzimšanas dienu.
 
2011. gada aprīlī aktieris Kaspars Gods nodibina neatkarīgo teātri – alternatīvo spēles telpu – Liepājā. Ar daudzu liepājnieku atbalstu, aktīvi balsojot par Goda teātra projektu, tiek piesaistīts finansējums No LMT. Ar pilsētas atbalstu tiek iegūtas telpas Dārza ielā 4/8, kuras nākotnē kļūs par Goda teātra mājām.
 
GODA TEĀTRIS - VIENĪGAIS NEATKARĪGAIS ĀRPUSRĪGAS TEĀTRIS!
 
Kas mēs esam?
 
Kaspars Gods
Liepājas teātra aktieris un Goda teātra dibinātājs.
Pats teātrī strādā jau vairāk nekā 15 gadus, nospēlējis vairāk nekā 30 lomas, par Harija Hananas lomas atveidojumu izrādē „Hanana” saņēmis Spēlmaņu nakts balvu nominācijā „Gada aktieris otrā plāna lomā”.
 
Leons Leščinskis
Liepājas teātra aktieris, Goda teātra režisors.
Liepājas teātrī strādā 25gadus, kā aktieris vairākkārt nominēts „Spēlmaņu nakts” balvai, darbojies neatkarīgajos teātros TT un „Mūris”, filmējies un veidojis režijas vairākām izrādēm – „Divi forši suņi”, „Papīra zirdziņš”, „Brēmenes muzikanti” (visas Liepājas teātrī).
 
Varis Siliņš
Mākslinieks, kurš sadarbojies ar vairākiem teātriem Latvijā – veidojis scenogrāfijas un kostīmus Liepājas teātrī, Nacionālajā teātrī, Liepājas Leļļu teātrī, Valmieras teātrī, Dailes teātrī u.c. Par savu darbu vairākkārt saņēmis „Spēlmaņu nakts” balvas. Ar saviem darbiem piedalījies vairākās izstādēs (t.sk. Vispasaules Scenogrāfijas Kvadrienāle, Prāgā u.c.)
 
Līdzšinējās izrādēs piedalījušies Liepājas teātra aktieri Gatis Maliks, Agnese Jēkabsone, Everita Pjata, Laura Jeruma, Madara Melne, Rolands Beķeris, Edgars Ozoliņš, Mārtiņš Kalita, Viktors Ellers, Armands Kaušelis, Anete Berķe un Kaspars Gods.

Un mums ir tikai viens lūgums:
 
AKTIERUS NEBAROT UN AR ROKĀM NEAIZTIKT!

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro