Bļitkas veiksmes formula ir divu ļoti labu aktieru iesaistīšana projektā, kas viņiem abiem patīk. Un forši – lietosim tieši šo vārdu – darbojas abi aktieri. Saturīga izklaide, viens īsts veču gabals. Atis Rozentāls / Kultūras Diena

"Bļitka" - tas ir dzīvs un sasildošs teātra prieks abās pusēs rampai.

Līga Ulberte / Kroders.lv

Goda teātra gadījumā „jaundzimušais” neatkarīgais teātris skatītāju (patīkami) pārsteidz ar klasisku, tīru, precīzu iestudējumu „Žurka”.
Kitija Balcare, kroders.lv

Lomas sadalītas tā, ka pēc temperamenta pieguļ aktieriem kā speciāli šūts uzvalks, un var redzēt - katrs savā jūtas ļoti labi. Un tā arī spēlē. Garšīgi.
Līvija Dūmiņa / Neatkarīgā Rīta Avīze / Bļitka

Izrāde ir godīga un cilvēcīga. Četrus Bļitkas večus – arī režisoru Dž. Dž. Džilindžeru un scenogrāfu Vari Siliņu, kurš radījis autentisku vidi pamestā kinoteātrī, – vieno paaudze ar tās meklējumiem un humora izjūta. Tas nav maz. Henrieta Verhoustinska / Kultūras Diena

Čomiņi

Klāvs Knuts Sukurs
izrāde jauniešiem
Režisors: Leons Leščinskis

Čomiņi - tie ir viņi - labākie draugi Olivers un Pāvels. Starp viņiem nav noslēpumu. Viņi runā par visu un, protams, par meitenēm. Un tieši meitene ir tā, kas nostājas starp viņiem un kļūst par lielāko pārbaudījumu abu draudzībai.

lasīt visu...

BĻITKA

Rasa Bugavičute-Pēce
godīga vīriešu saruna
Režisors: Dž.Dž.Džilindžers

Šis stāsts ir par divu vīriešu sarunu, kura nevarēja nenotikt, lai arī sākās šķietami nespeciāli, kad Jānis un Zigmārs satiekas uz aizsalušā Liepājas kanāla...

lasīt visu...

DĒRBIJAS VERGI

Ludmila Judina
izrāde par brīvību un mīlestību
Režisors - Viesturs Roziņš

Stāsts par diviem jauniešiem, kuri nolemj doties cīņā ar pasauli uz Angliju, taču, sastopot apstākļus un pazemojumu, cīnoties par un ap naudu, sāk graut to, kas viņiem jau ir - savstarpējā sapratne un mīlestība.

lasīt visu...

TIKAI NESAKI NEVIENAM

Rasa Bugavičute
izrāde par jauniešiem
Režisors - Leons Leščinskis

Mēs visi cenšamies atbilst sabiedrības normām, vēlamies būt pieņemti, bet reti kad esam gatavi pieņemt otru, ja tas neatbilst mūsu priekšstatiem, tādējādi veidojot apburto loku, kurā atrodas arī lugas "Tikai nesaki nevienam.." varoņi

lasīt visu...

AKMEŅI

Stefo Nantsovs un Toms Līkoss
kāda nozieguma rekonstrukcija

Izrādes sižets ir kā izmeklēšana, ko veic policija, atklājot divu pusaudžu nodarījumus, kas kļūst aizvien smagāki: sākot ar automašīnas aplaupīšanu un beidzot ar negribētu slepkavību.

lasīt visu...

...AR LAIMĪGĀM BEIGĀM

Rasa Bugavičute
izrāde bērniem
Režisors - Leons Leščinskis

Diegabiksis un Knīpause – deviņgadīgs puika un meitene, par viņu piedzīvojumiem pasaulē un vēlmi uzbūvēt Disnejlendu visiem pasaules bērniem.

lasīt visu...

NELEGĀLAIS

Viktors Teterins
Gata Malika monoizrāde
Režisors - Leons Leščinskis

„Nelegālais” – par vientuļu cilvēku, par mīlestību, par to, ko esības smagums var izdarīt ar dvēseli...

lasīt visu...

ŽURKA

Skaidrs Valters / Izrāde jauniešiem
Režisors - Leons Leščinskis

Izrāde ir stāsts par jauniešiem, viņu problēmām, mīlestību, draudzību, nodevību un...

lasīt visu...

Cik esat gatavs maksāt par teātra izrādes biļeti?

no 1-5 eiro
no 5-10 eiro
no 10-15 eiro